Hledáte letenku za nejnižší cenu?

santorini breeze řecko zakynthos

SEA Breeze Lixouri - Kefalonia - Řecko | Nejlepší zájezdy...

Neckermann online .cz - last minute, léto u moře, autem evropou, hory a sníh, eurovíkendy, zábavní parky, katalog, pobytové, lyžařské a poznávací zájezdy.

Lindos Breeze - Rhodos - Řecko | Ideální

Levné last minute, široký výběr zemí pro celou Vaši rodinu od

Caretta Sea Breeze - Zakynthos, Řecko | SeePlaces

Objednejte si výlet Caretta Sea Breeze. Hlavní atrakce Zakynthos. Rezervace výletů online

Zakynthos

Kolem přístavu Zakynthos je hluboký záliv, kolem kterého se rozprostírá město. V samotném hlavním městě není přiliš mnoho typických dovolenkových ubytovacích kapacit.

Hotel Marelen, Řecko Zakynthos - 13 730 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Marelen, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Marelen, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Marelen na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Dovolená ostrov Zakynthos Řecko - informace, pláže, počasí

Řecko, ostrov Zakynthos - informace o ostrově Zakynthos Řecko, popis pláží, letovisek a pobřeží. Teplota vzduchu a počasí Zakynthos a doporučení před cestou

Hotel Sea Breeze (Léto 2023) • Kefalonie • Řecko • CK Blue...

Pohodový aparthotel s tradiční řeckou atmosférou potěší každého milovníka odpočinku. Vychutnejte si romantickou večerní procházku do centra Lixouri nebo jen relaxujte na příjemné hotelové terase.

Hotel Sea Breeze, Řecko Kefalonia - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Sea Breeze, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sea Breeze, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sea Breeze na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Zakynthos Argassi, Řecko

Oblíbené přímořské letovisko Argassi leží v jihovýchodní části řeckého ostrova Zakynthos, cca 4 km od hlavního města Zante. Symboly tohoto místa se staly především pozůstatky starého římského mostu na zdejší pláži a hora Skopos v pozadí...

Řecké ostrovy: Korfu, Kréta, Zakynthos či Santorini. Co tam...

Milujete průzračné moře, antickou historii, nádhernou přírodu nebo rádi jíte? Pak navštivte některý z řeckých ostrovů. Korfu, Kréta, Zakynthos i Santorini jsou jistota!

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky