Hledáte letenku za nejnižší cenu?

rhodos sluneční aktivity

Aktivity na Rhodosu: sport, výlety, památky | EXIM Tours
Ostrov Rhodos žije ve dne i v noci. Zajímají vás možnosti sportování, zábavy, antické památky, noční život? Čtete tipy na nejoblíbenější aktivity na Rhodu.
°Lymberia Hotel Rhodos 3* (Řecko) - od 83 € | Booked
Lymberia Hotel - Přímo vedle Kloster Amos se nachází 3-hvězdičkový Hotel Lymberia s výhledem na Anthony Quinn Bay. Postavená v roce 1987, nemovitost byla plně zrekonstruována v roce 2011.
Rhodos - Dovolená 2022 - CK Fischer
Vyberte si zájezd a poleťte na řecký ostrov Rhodos. Nabídka hotelů, mnoho výletů, zajímavá místa, památky, počasí, pláže. Užijte si dovolenou na Rhodosu!
Rhodos informace, předpověď počasí, zájezdy | 1 Cestovní
Informace o ostrově Rhodos v Řecku, turistická destinace, týdenní předpověď počasí, doba letu, specifikum fungování toalet na ostrově. Nabídka zájezdů.
Rhodos výlety
Kam na výlety na ostrově Rhodos? Rhodos je především rájem pro milovníky historie a památek. Ale ani ti, co preferují přírodní zajímavosti, vodní atrakce nebo lodní výlety nebudou zklamáni.
Aktivity - Rhodos - CK Fischer
Rady a tipy, jak si skvěle užít dovolenou na řeckém ostrovu Rhodos. Inspirujte se, co vše můžete zažít, sportování, nakupování, suvenýry, zábava i noční život.
Rhodos |
Rhodos je ostrov slunečního boha Apollona, který tu svými paprsky rozhodně nešetří. Najdete tu krásnou řeckou architekturu, opuštěné pláže, uchvacující přírodu i moderní hotelové komplexy.
Apartmány v Rhodos
Hledáte apartmányv Rhodos? Vyberte si z široké nabídky apartmánů v Rhodos, Řecko. Zarezervujte si je předem a ušetřete.
Rhodos dovolená 2022/2023, Řecko - 179 zájezdů - Invia
Dovolená Rhodos 2022/2023. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Rhodos, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Dovolená Rhodos Řecko 2023 |
Dovolená Rhodos se – aktuálně 383 227 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky