Hledáte letenku za nejnižší cenu?

reřádná dovolená po mateřské školy

Řádná dovolená po skončení mateřské dovolené | e-sondy

"Jsem členka závodního výboru jedné odborové organizace. Již delší dobu vedeme spor se zaměstnavatelem ohledně čerpání dovolené bezprostředně po ukončení mateřské dovolené. Zaměstnavatel nám tvrdí, že jsou na tento problém dva různé právní...

Čerpání řádné dovolené po skončení mateřské - Portál Pohoda

Po skončení peněžité pomoci v mateřství často zaměstnavatelé tápou, jak spočítat zaměstnankyni nárok na řádnou dovolenou, než nastoupí na rodičovskou dovolenou či zpět do práce. Kdy krátit a kdy nekrátit?

Nárok na dovolenou a mateřská či rodičovská dovolená | Mateřská...

Od ledna 2021 (od 1. 1. 2021) se změnily podmínky pro výpočet dovolené v zaměstnání. Nově se bude za každý odpracovaný týden (resp. za každých odpracovaných 40 hodin), započítávat 1/52 dovolené, na kterou máte nárok.

řádná dovolená | Mateřská 2022

Změnil se způsob, jak se počítá dovolená za odpracovanou dobu a další podmínky. To má mimo jiné i vliv na čerpání...

Řádná dovolená v průběhu rodičovské dovolené

Vím, že se může čerpat řádná dovolená po skončení mateřské dovolené, nebo po skončení rodičovské dovolené. Může se čerpat i v průběhu rodičovské dovolené? Např.

dovolená po mateřské dovolené | Mateřská 2022

Mateřská dovolená začíná 6 – 8 týdnů před porodem a trvá buď 28 týdnů (na jedno dítě) nebo 37 týdnů (na dvojčata). Délka mateřské dovolené u muže (otce) je 22 týdnů.

Čerpání dovolené po skončení mateřské - Portál Pohoda

Dalším často užívaným termínem je pojem rodičovská dovolená. Ta přichází do úvahy po vyčerpání mateřské dovolené a poskytuje se jako pracovní volno bez náhrady mzdy.

Řádná dovolená čerpaná po mateřské v příkladech -

Stanovení nároku řádné dovolené čerpané bezprostředně po mateřské dovolené zamotá hlavu nejedné mzdové účetní. Zejména, pokud se dostupné právní…

Řádná dovolená po rodičovské dovolené - Diskuze -

Řádná dovolená po rodičovské dovolené už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Čerpání řádné dovolené po skončení mateřské dovolené | Sociální...

Co se týká nároku na řádnou dovolenou po skončení mateřské a její výše: Nárok na vyčerpání řádné dovolené pochopitelně máte. Tedy po skončení mateřské dovolené budete čerpat řádnou dovolenou a následně pak zahájíte rodičovskou dovolenou.

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky