Hledáte letenku za nejnižší cenu?

půjčovna kol beach korfu

Our Cars - Prices - Corfudrive Car Rentals Corfu Drive | Car...

Sever Korfu zahrnuje letoviska a oblasti: Kerkyra letiště/přístav, Acharavi, Kassiopi, Roda, Sidari a jejich okolí. Minimální doba zapůjčení vozu dle ceníku níže na letišti je 7 dní, v případě kratších zápůjček může být cena upravena...

Korfu - půjčovna aut: podmínky a záloha

Korfu Drive - půjčovna aut s českou pobočkou

Korfu, informace

Ostrov Korfu, zvaný též Kerkyra, leží v severozápadním rohu Řecka. Korfu je nejzelenější a v očích mnoha lidí nejkrásnější ostrov Řecka, možná i světa.

Půjčování vozidel | Řecko v detailech

Půjčování vozidel na ostrově Korfu je velmi jednoduché. Autopůjčoven je zde hodně. Liší se cenami i podmínkami a tak doporučujeme vybírat opravdu pečlivě.

Korfu Drive - půjčovna aut s českou pobočkou

Půjčováním aut se zabýváme již déle, než 30 let, a svoji pozici jsme si vydobyli především kvalitními a spolehlivými službami poskytovanými po celém ostrově Korfu.

Hotel Alkyon Beach, Řecko Korfu - 13 941 Kč (̶1̶5̶ ̶4̶9̶0̶ Kč) Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Alkyon Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Alkyon Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Alkyon Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Půjčovna aut Korfu - Louis Corcyra Beach, Řecko - Půjčovna aut...

Půjčovna aut Korfu - Louis Corcyra Beach, Řecko, online levné půjčení auta Korfu - Louis Corcyra Beach v nabídce portálu Půjčovna aut levně

Angela Beach Hotel Roda Korfu | Angela Beach

Angela Beach Hotel Roda Korfu liegt direkt am Strand im Nordosten der Insel Korfu. Es besteht aus 12 Gebäuden in einem privaten Grundstück mit schönen Gärten, direktem Zugang zum blauen Wasser des Ionischen Meeres und seinen vier...

Půjčovna kol Korfu - Dovolená Korfu 2023 ️

Dovolená Korfu s půjčovnou kol 2022/2023. Aktuální nabídka pobytů s půjčovnou kol 2022/2023. Dovolená Korfu 2022/2023 a Last Minute zájezdy do Řecka. Dovolená Korfu 2023.

korfu půjčovna aut skútrů a člunů

Zdravotní středisko, půjčovny aut, skútru i kol. Pláž v Moraitice je pokryta hrubším pískem v kombinaci s jemnými oblázky.

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky