Hledáte letenku za nejnižší cenu?

masakr egypt na výlety

Lodní výlety

Ostrov Giftun: výlet lodí, šnorchlování na 2 různých místech s korálovými útesy, odpočinek na Giftunu. Výlet je celodenní od 9 h do 16 h. V ceně výletu: transfer, vybavení na šnorchlování, oběd na lodi, nápoje, průvodce.

Masakr po mši v Egyptě zaplatilo životem nejméně sedm lidí...

Nejméně sedm osob v noci na čtvrtek zabili a deset dalších zranili v Egyptě tři ozbrojenci, kteří začali z projíždějícího automobilu střílet na věřící odcházející z kostela po půlnoční mši konané na oslavu koptských ortodoxních křesťanských...

masakr v Egyptě – nejnovější zprávy a fotografie –

Čtěte vše o tématu masakr v Egyptě na webu Čerstvé zprávy, aktuální informace, bohaté fotogalerie, videa, vztahy a emoce

egypt prožil nejkrvavější den od revoluce vládl chaos aktuálně...

Přidejte se k nim i Vy!

Na masakr odpovíme maximální silou. Egypt ukázal záběry z útoků...

Egyptská armáda zahájila po pátečním atentátu na mešitu masivní vojenskou operaci. Teroristé na severu Sinajského poloostrova zabili přes 300 lidí. Je to nejkrvavější útok v zemi za poslední roky.

Středeční masakr má přes 600 obětí, bratrstvo se ale nevzdává

Neodradilo je ani středeční krveprolití při zásahu bezpečnostních složek proti táborům přívrženců bývalého prezidenta Muhammada Mursího.

Nepokoje egypt

Video: Tanky armáda Rozděleným Libanonem zmítají hotelu Hurghadě desítky hostů otrávily jídlem válka etiopii vrcholí Pád starověkého Egypta: Co zničilo jednu z nejmocnějších civilizací?

Egypt: Středeční masakr má přes 600 obětí, bratrstvo se ale...

Káhira – Egyptské Muslimské bratrstvo hodlá nadále pokračovat v mírových protestech, odpoledne se vydalo znovu do ulic. Neodradilo je ani středeční krveprolití při zásahu bezpečnostních složek proti táborům přívrženců bývalého prezidenta...

Výlety v Egyptě – Fakultativní výlety z Marsa Alam a Hurghady

Jaké fakultativní výlety v Egyptě nabízejí CK z oblíbených destinací Marsa Alam a Hurghada? Jaké jsou ceny výletů v Egyptě? Přinášíme kompletní přehled.

Zážitky z výletů v Egyptě |

Dovolená v Egyptě nabízí mnoho možností. Výlety do pouště, k pyramidám, do Luxoru, za potápěním a mnoho dalšího. Inspirujte se zážitky našich klientů z Egypta!

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky