Hledáte letenku za nejnižší cenu?

fotbal pláže chorvatsko pag

Pláže na ostrově Pag, Chorvatsko | Novalja
Chorvatský ostrov Pag nabízí mnoho krásných pláží ke strávení příjemné dovolené u moře s malými dětmi.
fotbal chorvatsko krk
Chorvatské městečko a přístav Baška Voda (asi 1600 obyvatel) se nachází na Makarské riviéře, je vzdálen cca 10 km od města Makarska.Kdysi byla Baška Voda rybářskou a zemědělskou osadou a také centrem obchodu.
fotbal pláž chorvatsko
– hřiště na fotbal, basketbal, volejbal v kempu hřiště pro děti v kempu – animační programy pro děti červenec/srpen, 6 dní v týdnu – potápěčské centrum – škola potápění, půjčovna vybavení, plnění lahví – pláž: 250 m.
Ostrov Pag | Intercroatia
Pag patří k oblíbeným prázdninovým cílů
fotbal chorvatsko pag
Ubytování ostrov Pag, Chorvatsko [294] ... Pokud už vás lenošení na pláži nebude bavit, můžete si zahrát tenis, plážový volejbal nebo fotbal ve sportovním středisku
Chorvatské pláže: 10 nejlepších včetně méně známých pláží...
Chorvatsko nabízí pláže, za kterými stojí za to dojet i dál od hotelu. Vyberte si z našeho přehledu tu nejlepší pro vás.
Hotel Liberty Plaza, Chorvatsko Ostrov Pag - 5 643 Kč (̶5̶ ̶7̶3̶9̶ Kč...
Prohlédněte si recenze hotelu Liberty Plaza, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Liberty Plaza, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Liberty Plaza na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Pláže na chorvatském ostrově Pag mají zvláštní kouzlo - Novinky...
Pag je pátým největším ostrovem na Jadranu. Je dlouhý 60 km a doslova se jím proplétá asfaltová silnice od Miškoviči na jihu, až po Lun na severu. Šplháte po úbočích kopců, z nichž nejvyšší je Sv.
Ostrov Pag - Chorvatsko |
Sníte o nezapomenutelné dovolené? Ostrov Pag - Chorvatsko vám ji splní! Vyberte si z široké nabídky zájezdů ještě dnes. Specialista na exotiku již od r. 1992.
Chorvatsko - Ostrov PAG | CK SBV s.r.o. - cestovní kancelář
Dominuje mu horská krajina, křišťálové moře, čisté oblázkové i písečné pláže. Ostrov spojuje s pevninou most nebo trajekt Prizna - Novalja.

Zajištění nejlepší ceny

Nejkomplexnější online nabídka letů

Tisíce uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Zjistit letenky